LIAA uzsāk projektu pieņemšanu 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā
Trešdiena 21.09.2016
Š.g. 1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā. Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.
Izstrādātas visas šī ES fondu plānošanas atbalsta programmas uzņēmējiem - piecās Latvijas pilsētās notiks forumi “Atbalsts uzņēmējiem”
Trešdiena 16.03.2016
Ekonomikas ministrija izstrādājusi visas šajā ES fondu plānošanas periodā plānotās programmas uzņēmējiem. Jau šobrīd uzņēmējiem pieejams atbalsts 428,65 miljonu eiro apjomā. Turpmāko mēnešu laikā tiks uzsāktas vēl arī š.g. 25.oktobrī apstiprinātās programmas inovāciju sekmēšanai un tehnoloģiju pārnesei 34,5 miljonu eiro apjomā. Novembrī un decembrī piecās Latvijas pilsētās notiks forumi “Atbalsts uzņēmējiem”, sniedzot komersantiem visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.
Atklātā diskusija par ES fondu iepirkumiem
Trešdiena 16.03.2016
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu un Iepirkumu uzraudzības biroju 6.decembrī rīko atklāto diskusiju 2014.-2020.gada plānošanas perioda Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem "Jautājumi un atbildes par iepirkumiem Eiropas Savienības fondu ietvaros".
Atbalstam jaunu eksporta tirgu apgūšanai pieejami 36,2 miljoni eiro
Otrdiena 15.03.2016
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk līguma slēgšanu ar uzņēmējiem par atbalsta piešķiršanu programmā “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”. Programmas mērķis ir veicināt nozaru starptautisko konkurētspēju, atbalstot uzņēmējdarbību un ieiešanu ārvalstu tirgos, kā arī nodrošinot Latvijas ārējo ekonomisko pārstāvniecību darbību. Uzņēmēji programmas ietvaros no 2016. gada 15. marta līdz 2023. gada 31. decembrim varēs saņemt atbalstu tādos starptautiskās konkurētspējas veicināšanas pasākumos kā dalība starptautiskās izstādēs ar nacionālo vai individuālo stendu, dalība tirdzniecības misijās, ar uzņēmējdarbību saistītās konferencēs, LIAA organizētās augstu amatpersonu vizītēs ārvalstīs, LIAA konsultāciju izmaksas kā arī atbalstāmas būs darbības ražotņu un produktu atbilstības novērtēšanai.
Pašvaldībām energoefektivitātes pasākumu īstenošanai būs pieejami 47 miljoni EUR
Pirmdiena 14.03.2016
Valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) priekšlikumu sniegt finansiālu atbalstu pašvaldībām energoefektivitātes pasākumu īstenošanai Latvijā, šim mērķim piešķirot 47 miljonus eiro no Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF).